Spawacz

ogłoszenie aktywne

Obowiązki pracownika:

  • Wykonywani konstrukcji stalowych,
  • Wykonywanie napraw i remontów samojezdnych maszyn górniczych.

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe o kierunku mechanika i budowa maszyn, ślusarz, spawacz lub pokrewne
  • Wymagany staż pracy pod ziemią: 3 miesięcy
  • Kursy i umiejętności spawania elektrodą i cięcia gazami technicznymi
  • Umiejętność czytania schematów

Zainteresowany
ofertą?

Prześlij nam swoją aplikację, a my jak najszybciej skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt
Praca

Dlaczego warto z nami pracować?

Jesteśmy uczciwą firmą cenioną za doświadczenie. Dbamy o każdego pracownika i doceniamy jego wkład w budowanie wartości naszej firmy. Oferujemy stabilną pracę, przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwoju zawodowego.

1

Rozwój i doskonalenie

Wspieramy swoich pracowników w podnoszeniu kwalifikacji. Każdy pracownik ma możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach zewnętrznych.

2

Solidny i uczciwy pracodawca

Uczciwe i rzetelne podejście do pracowników jest podstawą naszej kultury organizacyjnej. Naszym pracownikom zapewniamy prywatną opiekę medyczną oraz karty multisport.

3

Transparentne warunki zatrudnienia

Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę, transparentne warunki wynagrodzenia.

4

Praca bez doświadczenia

Nie wymagamy doświadczenia w branży, specjalistycznego wykształcenia i przebytych kursów.

Praca

Przebieg procesu rekrutacji

Chciałbyś nawiązać z nami współpracę?

Wybierz ofertę pracy, którą jesteś zainteresowany i prześlij nam swoją aplikację. Do przesyłania aplikacji zachęcamy zarówno osoby z doświadczeniem zawodowym, jak i absolwentów szkół.

1

Wyślij do nas CV oraz list motywacyjny

2

Dokonamy procesu selekcji

3

Umówimy się na spotkanie rekrutacyjne

4

Przedstawimy ofertę zatrudnienia

5

Podpiszemy umowę o pracę

6

Witamy w naszej firmie